Дома Офсајд Oсвојуваше европски и светски првенства, а денес снима филмови за возрасни (видео)

Oсвојуваше европски и светски првенства, а денес снима филмови за возрасни (видео)

0
gimnasticaarka

За Верона Ван Де Леур веројатно многумина од вас не ни слушнале иако во прашање е прославена холандска гимнастичарка која во текот на кариерата освои голем број медали на европските и светските првенства.

Нејзиниот животен пат е навистина интересен, од гимнастичарка која освојуваше медали стана девојка која снима филмови за возрасни. Што повеќе, стана и продуцент на истите!

18+ кариерата ја започна откако помина 72 дена во затвор во 2011 година поради уцена. Најпрво како „webcam“ девојка, а потоа и како продуцент.

Во продолжение погледне неколку жешки видеа од нејзиниот Инстаграм профил.


Следете го Sportski.mk и на


Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Фото: Запознајте ја новата девојка на Агуеро!

Напаѓачот на Манчестер Сити и аргентински репрезентативец Кун Агуеро има нова девојка со к…