Дома Офсајд „Ќе ти платам 100.000 евра за една вечер со мене“ – најзгодната фудбалерка добила непристојна понуда

„Ќе ти платам 100.000 евра за една вечер со мене“ – најзгодната фудбалерка добила непристојна понуда

Алиша Леман е една од најпознатите инфлуенсерки во Велика Британија, а многумина не знаат дека таа всушност е професионална фудбалерка од Швајцарија.

Леман веќе некое време настапува за Астон Вила и на Инстаграм има повеќе следбеници од сонародникот Рожер Федерер, па и од Џек Грилиш или Макс Ферстапен…


Дерби до Дерби! Комплетен фудбалски викенд ↓↓↓


Сега повторно заврши на насловните страни на светските медиуми откако призна дека добила една непристијна понуда за интимен однос со позната личност.

„Бев во Мајами, моето омилено место. Запознав пријатели во еден клуб таму, а пораката која ја добив беше од многу позната личност. Веќе се имавме видено, но не бевме блиски. Сме присуствувале на исти настани“, изјави Алиша и откри што пишувало во пораката.

Откри и што пишувало во пораката:

„Здраво Алисија, ќе ти платам 100.000 евра за да поминеш една вечер со мене“.

Таа не одговорила на пораката и тука завршила нивната комуникација.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Скапоцениот Украинец на Челзи во проблем: Сакал да заведе атрактивна Русинка! 📸

Украинскиот фудбалер и играч на Челзи, Михаило Мудрик се нajde во проблем поради неговиот …