Дома Останати Кошарка НБА Јокиќ и Марјановиќ „лудуваа“ во кафена на песните на Ана Бекута 🎥

Јокиќ и Марјановиќ „лудуваа“ во кафена на песните на Ана Бекута 🎥

Никола Јокиќ и Бобан Марјановиќ одлично го користат слободното време по напорната сезона и уживаат во друштво на пријателите.

Сега двајцата кошаркари се забележани во кафена во Сомбор каде што ги слушаа песните на Ана Бекут.


Шанса да станеш YouTuber! Приклучи се! ↓↓↓


На социјалните мрежи се појави и видео од двајцата качени на столица. Наскоро Јокиќ и Марјановиќ ќе ги започнат подготовките за настапот со Србија на Олимписките игри.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In НБА

Проверете

Манчестер Јунајтед спреми 100 милиони за Чави Симонс

Ѕвездата на холандската репрезентација, Чави Симонс е еден од најбараните фудбалери на тра…