Дома Луд Спорт Шокантно видео: Што прави сопругата на Ријад Марез!? (ВИДЕО)

Шокантно видео: Што прави сопругата на Ријад Марез!? (ВИДЕО)

Ако нешто не треба да се прави во автомобил тогаш сигурно е тоа да не се дигаат нозете на инструментната плоча на автомобилот, а токму тоа го направи сопругата на ѕвездата на Манчестер Сити.

Рита Марез пребрзо возеше на британските улици, но ништо не би било толку страшно доколку не ги ставеше двете нозе на плочата над инструментите.

Таа ја снимаше глупоста која ја направи, а подоцна се пофали на друштвените мрежи и наиде на осуда поради оваа видео снимка.

„Возењето на овој начин е многу опасно и би можело да доведе до трагедија, не само за патниците во овој автомобил, туку и во другите луѓе на патот. Објавувањето таков материјал на друштвените мрежи само ја влошува ситуацијата, ова видео е срамно“, изјави портпаролот на „IAM RoadSmart“.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

Марадона го фатија во незгоден момент, па настана паника на клупата (видео)

Легендарниот Марадона моментално го води тимот на Гимназија Ла Плата, а камерите забележаа…