Дома Офсајд Фото: Јовано, Јованке…

Фото: Јовано, Јованке…

0

Една од најубавите одбојкарки, Јована Бракочевиќ, повторно ги израдува своите фанови.

Српската одбојкарка позираше за новиот календар за својот полски клуб и ги воодушеви следбениците на Инстаграм.

Јована важи за една од најубавите спортистки на Балканот, па и во Европа.


Следете го Sportski.mk и на


Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Видете како изгледа резиденцијата на Швајнштајгер и Ивановиќ во Чикаго (видео)

Бастиан Швајнштајгер и неговата сопруга Ана Ивановиќ од 2017 година живеат во САД, поточно…