Дома Офсајд ФОТО: Поради неа сите во Италија гледаат фудбал!

ФОТО: Поради неа сите во Италија гледаат фудбал!

0

Италијанките од секогаш важеле за вистински убавици, а некои од нив секојдневно ни ги разубавуваат деновите на ТВ екраните. Една од нив е Моника Бертини, која во својата земја е голема ѕвезда.

Оваа убавица работи како водителна на Спорт Медиасет. Специјалитет и е Серија А која поради неа ја следат и оние кои не ги интересира фудбал.

На Инстаграм има повеќе од 180.000 следбеници, а во продолжение погледнете некои нејзини слики.


Следете го Sportski.mk и на


Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Не вреди само Савиќ повеќе од „стотка“: Неговата девојка го покажа жешкото тело на скапоцена јахта (фото)

Сергеј Милинковиќ Савиќ во овој момент е еден од најбараните фудбалери во светот. Србинот …