Дома Видео Тројца против сите – тепачка во втора холандска лига

Тројца против сите – тепачка во втора холандска лига

Тројцата момци немаа страв од далеку побројните противници. Инаку да, треба да се потенцира дека тројцата се полицајци во цивилка.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Кога Гвардиола бил понуден на Црвена Звезда…

Не како тренер, туку како фудбалер…Гвардиола беше нуден на Црвена Звезда… На п…