Дома Видео Тргна да влезе во игра со заштитна маска па тренерот експресно реагираше 🎥

Тргна да влезе во игра со заштитна маска па тренерот експресно реагираше 🎥

Пред неколку дена започна новата сезона во женска конкуренција во Лигата на шампионите.

Во првото коло ЦСМ Букурешт се сретна со екипата на Мец и победи со 31:26. Во овој натпревар видовме една интересна ситуација.

Мелине Ноканди изгледа премногу брзаше да влезе во игра па заборави да ја стави заштитната маска. Тренерот Емануел Мајонад експресно реагираше и ја тргна маската од нејзиното лице.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Ова не е реално: Пет минути ја гледаа снимката и повторно донесоа погрешна одлука

Твенте во третото коло од холандската лига го совлада Гронинген со 3:1. Среќа што го добиј…