Дома Тикет на денот Тикет на денот (сабота, 18.03.2023)

Тикет на денот (сабота, 18.03.2023)

tiket na denot

Македонија - Малта: Ни треба победа и тоа не каква било, туку газење треба!↓↓↓Денешната понуда за кладење е фантастична, па се надеваме дека ќе ја направиме вистинската комбинација за денес. Ова е нашиот предлог тикет.

Удинезе – Милан – 2 @ 2.15 во Mozzart

Удинезе во последниот натпревар ја прекина катастрофалната серија резултати која траеше веќе некој период. Tие успеаа да земат три бода против Емполи. Но тоа сепак не ги доближи до позициите кои водат во Европа, но најважно е што овој тим е на сигурно. Милан повторно влезе во некоја криза. Прво беа поразени од Фиорентина, а потоа запишаа реми и од преслабиот тим на Салернитана. Како и да е, овде веруваме дека Миланистите ќе ја поправат грешката и типуваме 2 со квота 2.15 во Mozzart.

Дортмунд – Келн – 1/1 @ 2.05 во Bet365

Дортмунд направи неочекуван кикс во минатото коло бидејќи ремизираа против тимот на Шалке кој е на дното на табелата. Имено, овој тим беше во трка за титула во Бундеслига и имаа ист број бодови како и Баерн, но поради тоа реми сега заостанаа и повторно Баварците се на лидерското место со два бода предност. Келн од друга страна е во доста лоша форма и на последните пет натпревари имаат само една победа и едно реми, а останатите три дуели им се порази. Како и да е, овде веруваме дека Милионерите ќе доминираат и типуваме 1/1 со квота 2.05 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.41

Извор: Тикет на денот од Kladenje.mk

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Тикет на денот

Проверете

Тикет на денот (сабота, 25.03.2023)

Македонија - Малта: Ни треба победа и тоа не каква било, туку газење треба!↓↓↓ Овој викенд…