Дома Офсајд Татјана Бокан- една од најубавите спортистки во светот! (фото)

Татјана Бокан- една од најубавите спортистки во светот! (фото)

2

Одбојкарката на унгарскиот тим Беќесксабалја, Татјана Бокан, важи за една од најубавите спортистки на Балканот, но и во Европа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ⋆ 🎀 𝓝𝓳𝓪𝓷𝓳𝓪 🎀 ⋆ (@tanja_bokan_) on

Црногорката ги разгорува страстите кај припадниците на посилниотпол на нејзините социјални профили со нејзините фотографии, а доколку ги погледнете нејзините фотографии на Инстаграм ќе знаете зошто е тоа така.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ⋆ 🎀 𝓝𝓳𝓪𝓷𝓳𝓪 🎀 ⋆ (@tanja_bokan_) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ⋆ 🎀 𝓝𝓳𝓪𝓷𝓳𝓪 🎀 ⋆ (@tanja_bokan_) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ⋆ 🎀 𝓝𝓳𝓪𝓷𝓳𝓪 🎀 ⋆ (@tanja_bokan_) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ⋆ 🎀 𝓝𝓳𝓪𝓷𝓳𝓪 🎀 ⋆ (@tanja_bokan_) on

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Меси каков што не сте виделе: Во преполн ноќен клуб ја фати за задникот

Лионел Меси ова лето имаше нешто подолг одмор. Аргентинецот пред неколку дена се врати во …