Дома Видео Соиграчите ја прекинаа прес-конференцијата на Дончиќ 🎥

Соиграчите ја прекинаа прес-конференцијата на Дончиќ 🎥

Вчера Словенија ја победи Литванија и обезбеди место на Олимписките игри во Токио, херој беше Дончиќ кој оствари трип-дабл.

По натпреварот Дончиќ ја имаше вообичаената прес-конференција, но истата беше прекината од неговите соиграчи.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Атракција од Кирјос: Со сервис каков што ретко се гледа ја крена публиката на нозе 🎥

Ник Кирјос во претходниот период беше во центарот на вниманието поради позитивните комента…