Дома Видео Слалом каков што ретко се гледа: Играч на АЕК издрибла четворица играчи на Партизан и мајсторски погоди 🎥

Слалом каков што ретко се гледа: Играч на АЕК издрибла четворица играчи на Партизан и мајсторски погоди 🎥


Вежби за рехабилитација после повреда на преден вкрстен лигамент ↓↓↓


AEK Ларнака на Иван Тричковски вчера одигра 2:2 против Партизан, а тоа беше доволно кипарскиот тим да се пласирае во плеј-офот од Лигата на Европа бидејќи дома победија со 2:1.

Натпреварот го обележа крилниот фудбалер на АЕК, Фараж. Тој изведе вистинска бравура од десната страна поминувајќи четворица играчи на Партизан, а потоа шутираше неодбранливо со левата нога.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Вакво нешто не сме виделе досега: Згодна танчерка забавуваше гости на натпреварот Мајорка – Барселона 🎥

Вежби за рехабилитација после повреда на преден вкрстен лигамент ↓↓↓ Клубовите во ВИП ложи…