Дома Офсајд Скандал на Островот: Мајката на младата ѕвезда на Сити учествувала во тепачка 📸

Скандал на Островот: Мајката на младата ѕвезда на Сити учествувала во тепачка 📸

Aнглиските медиуми пишуваат за голем скандал во кој е вмешано името на младиот фудбалер на Манчестер Сити Фил Фоден.

Фоден има одлична сезона во Сити, а од неодамна неговото име се појави во медиумите и поради неговата мајка. Имено, мајката на Фоден прво претерала со алкохол, а потоа учествувала во тепачка.

Медиумите објавија и фотографии на кои можат да се забалежат повредите.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Така е кога си Роналдињо: Девојка побара да и се потпише на – градите 🎥

Без никакви дилеми славниот Роналдињо е еден од најдобрите фудбалери кои некогаш се појави…