Дома Останати Северина бира да ризикува!

Северина бира да ризикува!

Деновиве актуелни се новите реклами на компаниja Mozzart во кои се појавуваат регионалните ѕвезди Северина, Милош Биковиќ и Раде Шербеџија.

Тие на уникатен начин ја пренесуваат пораката на Mozzart – БИДИ ПОБЕДНИК! Доколку сè уште ја немате погледнато спектакуларната реклама на Mozzart која ни носи филмско сценарио и интересен заплет – кој ќе го освои значајното признание, а кој ќе биде победник, можете да ја погледнете овде.

На една од рекламите, дел од серијалот „Биди победник“, Северина се појавува сама и на сензуален начин порачува дека во животот треба да се пробаат што повеќе работи и да не се плашите од ризикот, бидејќи само така можете да победите.

„Животот е возбуда и страст. Во животот треба да се пробаат што повеќе работи и да не се плашиш да ризикуваш, бидејќи победник е само оној кој ризикува. Само оној кој покажува желба и страст за победа.“ – вели големата Балканска ѕвезда.

Донеси одлука. Биди победник.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останати

Проверете

На кого играат големите ѕвезди Раде Шербеџија и Милош Биковиќ?

Ни тие не ги пропуштаат најголемите квоти на свет во Mozzart. Секој ден букмејкерите во Mo…