Дома Македонски спорт Свирежи за бугарската химна на „Арената“ 🎥

Свирежи за бугарската химна на „Арената“ 🎥

Иако федерацијата, селекторот, капитенот…Сите испраќаа апели вечерва се да помине во најдобар ред на трибините сепак тоа не е така.


Германија пред елиминација!? - 8 ден ↓↓↓Бугарската химна која за првпат се интонираше на еден официјален натпревар во Скопје беше испратена со свирежи.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Македонски спорт

Проверете

Меси: За нас сега почнува Мундијалот!

ЕКСКЛУЗИВНО: 50 БЕСПЛАТНИ СПИНОВИ БЕЗ ДЕПОЗИТ - РЕГИСТРИРАЈ СЕ НА МОЦАРТ! Репрезентацијата…