Дома Фудбал Останато Роналдо си направи фризура како на Квардадо (ФОТО)

Роналдо си направи фризура како на Квардадо (ФОТО)

Јувентус утре игра со Џенова, а во клубот од Торино очигледно никогаш не е досадно.


Србија многу најави, малку покажа - 9 ден ↓↓↓Кристиано Роналдо деновиве објавува фотографии од разни стајлинзи, а сега се обиде да изгледа барем малку како неговиот соиграч Хуан Квардадо.

Роналдо со оглед на косата е далеку од фризурата на својот соиграч, но сепак се обидел.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останато

Проверете

Хрватска со пресврт до убедлива победа 🎥

ЕКСКЛУЗИВНО: 50 БЕСПЛАТНИ СПИНОВИ БЕЗ ДЕПОЗИТ - РЕГИСТРИРАЈ СЕ НА МОЦАРТ! Хрватската репре…