Дома Фудбал Останато Роналдо и неговиот стајлинг: Скапите пижами на Португалецот предизвикаа коментари 📸

Роналдо и неговиот стајлинг: Скапите пижами на Португалецот предизвикаа коментари 📸

Ѕвездата на Јувентус Кристијано Роналдо често пати знае да предизвика внимание со својот стајлинг така беше и овој пат.

Роналдо на социјалните мрежи објави фотографија во скапи пижами кои изгледаат интересно и предизвикаа голем број коментари.

Португалецот беше и без чевли, па еден од коментарите гласеше.

„Не може да си купи ниту чевли. Ајде да започнеме акција“.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останато

Проверете

Урнебесно: Иско во борба сам со себе да ја стигне топката 🎥

Иско е миленик на Зинедин Зидан и веројатно тоа е главната причина зошто е се уште член на…