Дома Офсајд Реакцијата на ќерката на Гвардиола кога покрај неа помина Хулијан Алварез 🎥

Реакцијата на ќерката на Гвардиола кога покрај неа помина Хулијан Алварез 🎥


Викенд на градски дерби дуели: Арсенал - Тотенхем и Атл.Мадрид - Реал М. ↓↓↓


Неодамна заврши сезоната во Премиер лигата во која Манчестер Сити ја одбрани шампионската титула, па така „граѓаните“ дојдоа до третата титула во низа.

По освојувањето на титулата внимание на прославата привлече ќерката Пеп Гвардиола, Марија која имаше интересна реакција додека крај неа поминуваше Хулијан Алварез.

Додека Аргентинецот поминуваше покрај неа атраквината Марија го гледаше со многу воодушевување и погледот не го тргнуваше од него.

Марија Гвардиола стана интересна за англиските медиуми кога пред две години беше откриено дека е во врска со поранешниот англиски репрезентативец, Деле Али. Таа нивна романса кратко траеше, а кариерата на Деле Али денес е далеку од тоа ниво.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Ванда во „жешко“ издание, објави видео без градник 🎥

Викенд на градски дерби дуели: Арсенал - Тотенхем и Атл.Мадрид - Реал М. ↓↓↓ Агентката и п…