Дома Видео Промашување на годината: Поради жолтата флуоресцентна јакна го помисли соиграч

Промашување на годината: Поради жолтата флуоресцентна јакна го помисли соиграч

Тоа е проблемот кога се совпаѓаат боите на дресовите од едниот тим со бојата на јакните од обезбедувањето околу теренот. Ама сепак, требаше и да гледа малку каде додава.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Масовна тепачка на грчки навивачи, едно лице се бори за живот🎥

Навивачите на грчките тимови Панатинаикос и Олимпијакос се степаа во Берлин, каде што се и…