Дома Видео Промашување на годината: Поради жолтата флуоресцентна јакна го помисли соиграч

Промашување на годината: Поради жолтата флуоресцентна јакна го помисли соиграч


Дерби викенд: Ел Класико, дерби на Италија и битка за Рим!↓↓↓Тоа е проблемот кога се совпаѓаат боите на дресовите од едниот тим со бојата на јакните од обезбедувањето околу теренот. Ама сепак, требаше и да гледа малку каде додава.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Соиграчите во Палмеирас физички го малтретираа и понижуваа – тој им ја зададе најслатката одмазда🎥

Дерби викенд: Ел Класико, дерби на Италија и битка за Рим!↓↓↓ Во 2017 година на социјалнит…