Дома Видео Промашување какво што ретко се гледа – место гол ги погоди двете стативи! 🎥

Промашување какво што ретко се гледа – место гол ги погоди двете стативи! 🎥

Фудбалерот на Легиј Махир Емрели влегува во конкуренција за најголемо промашување во сезоната откако во 100% ситуација успеа да ги погоди свете стативи.

Неговиот прв удар заврши во едната статива, па потоа кога имаше скоро празна мрежа ја погоди и другата статива.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Како Натаниел Филипс си поигра со Ибрахимовиќ и Кеси 🎥

Ливерпул вчера иако неамше резултатски императив го совлада Милан со 1:2 и така „росонерит…