Дома Офсајд Презгодна е и на 46 години: Госпоѓа Шумахер започна да продава голи фотографии

Презгодна е и на 46 години: Госпоѓа Шумахер започна да продава голи фотографии

Поранешната сопруга на екс-формула 1 возачот Ралф Шумахер во изминатите денови е во центарот на вниманието поради фотографии на социјалните мрежи.

Кора Шумахер прво се соблече за „Плејбој“, а потоа одлучи своите фотографии да ги продава на интернет платформата за возрасни, „Онлифенс“.


ТОП викенд: Битка за Манчестер и две дербија во Италија! ↓↓↓


„Јас го сакам своето тело и зошто да не го покажам на другите? Имам 46 години и се уште сум згодна. Зошто да не споделма неколку фотографии топлес?“, изјавила Кора во разговор за германските медиуми.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Запознајте најубавата хрватска одбојкарка: Мами воздишки со „жешки“ фотографии

Хрватската одбојкарка Барбара Дапиќ важи за една од најубавите спортистки во регионот и не…