Дома Луд Спорт Погоди од половина терен и освои 35.000 долари

Погоди од половина терен и освои 35.000 долари


Финале Лига на шампиони: Манчестер Сити го „брка“ Пандев, Интер нема да се предаде! ↓↓↓ЛА Лејкерс, изминатата ноќ, славеа против Феникс 119:108 и ја забележаа четвртата победа во седмиот натпревар, во новата сезона.

Победата на Лејкерси ја засени еден навивач, кој на полувремето постигна кош од половина терен.

Неименуван фан на Лејкерси предизвика делириум во „Стејплс центарот“, откако постигна кош од половина терен и освои чек во вредност од 35.000 долари.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

Инзаги го сака Милинковиќ-Савиќ во Интер

Финале Лига на шампиони: Манчестер Сити го „брка“ Пандев, Интер нема да се предаде! ↓↓↓ Се…