Дома Видео Осум часа го чекале Леброн, а кога ги виде не се двоумеше што да направи ?

Осум часа го чекале Леброн, а кога ги виде не се двоумеше што да направи ?

Каде игра Лебон Џејмс таму титулата во НБА лигата е загарантирана. Тоа го докажа и во ЛА Лејкерс.

Леброн Џејмс е најдобриот кошаркар на денешницата и ужива голема популарност ширум светот, а посебно во САД.

Кралот уште еднаш покажа дека ги почитува луѓето кои се негови големи фанови.

Едно семејство стрпливо го чекале осум часа да излезе од хотелот, а кога ги виде Леброн немаше дилема што да направи.

Иако мерките против коронавирусот се прилично строги, ѕвездата на Лејкерс не се двоумеше да се фотографира и да подели автограми. Дури се извини што не можеше да ја симне маската.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Понуда каква што не се одбива: Јокиќ станува најплатениот кошаркар во историјата на НБА!

Зад Никола Јокиќ е уште една МВП сезона во НБА лигата, но неговиот Денвер повторно не успе…