Дома Останати Авто Мото Одекна како бомба во спортската јавност: Имаше ли нешто скриено зад зборовите на ќерката на Шумахер?!

Одекна како бомба во спортската јавност: Имаше ли нешто скриено зад зборовите на ќерката на Шумахер?!

0

Познато е дека семејството на легендарниот Михаил Шумахер веќе долго молчи.

Ќерката на Михаил Шумахер, предизвика хаос на социјалните мрежи откако напиша статус по доделувањето на наградите за јавање на коњ, со што таа професионално се занимава.

Џина Марија Шумахер им се залагодари на членовите на жирито и на нејзините родители кои секојдневно како што вели, и даваат неизмерна љубов.

Оваа вест одекна како бомба со оглед на тоа дека таа ги спомена двајцата родители, а со години не се знае ништо за Шумахер по несреќата која ја доживеа на Алпите.

Оваа изјава на Џина Марија покрена лавина коментари и прашања за состојбата на Шумахер.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Авто Мото

Проверете

ОФИЦИЈАЛНО : Македонија заедно со Словенија и Црна Гора домаќини на ЕП 2022 во женска конкуренција

Утрово на ЕХФ Конгресот во Глазгов, Претседателот на РФМ, Живко Мукаетов, во име на трите …