Дома Видео Објавено видео од нередот кој го оставија играчите на Барса во Прага

Објавено видео од нередот кој го оставија играчите на Барса во Прага

Фудбалерите на Барса со потешкотии славеа во натпреварот во Лш против Славија во Прага.

Шпанскиот првак победи со 2:1, a после натпреварот големо внимание предизвика нередот кој фудбалерите на Барса го оставија зад себе во Прага.

Објавено е видео од соблекувалната на кое се гледа расфрлана хартија и шишиња на сите страни.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Гоче може и со десна: Гол на Пандев против Удинезе! (ВИДЕО)

Денес својот натпревар од Серија А го играат Удинезе и Џенова. Македонскиот капитен Горан …