Дома Офсајд Облини кои мамат воздишки: Дилета доби сериозна конкуренција 📸

Облини кои мамат воздишки: Дилета доби сериозна конкуренција 📸

Дилета Леота долги години поради својот атрактивен изглед беше позната како една од најзгодните во италијанскиот фудбал. Но, сега партнерката на Лорис Кариус добива сериозна конкуренција.

Марија Арегини е спортска новинарка која во Италија води емисии посветени на фудбал и бокс. Во нејзините емисии гостуваат бројни познати имиња од светот на спортот.


ТОП викенд: Битка за Манчестер и две дербија во Италија! ↓↓↓


Во 2017-та година таа била крунисана и за Мис Сан Коломбано.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Запознајте најубавата хрватска одбојкарка: Мами воздишки со „жешки“ фотографии

Хрватската одбојкарка Барбара Дапиќ важи за една од најубавите спортистки во регионот и не…