Дома Фудбал Италија Неверојатно промашување на Кварацхелија🎥

Неверојатно промашување на Кварацхелија🎥

Јувентус и Наполи играат возбудлив натпревар кој на полувремето заврши без голови, но со многу шанси.

Најзрелата ја пропушти Квича Кварацхелија, кој имаше „пенал ситуација“, но не успеа да го совлада голманот Шчешни.


Ќе игра ли Елмас против Баерн Минхен!? ↓↓↓


Промашувањето на Грузиецот сигурно ќе биде едно од најголемите промашувања оваа сезона во европските лиги.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Италија

Проверете

Oфицијално: Премиер лигата му врати бодови на Евертон!

Дисциплинската комсија на Премиер лигата донесе одлука за намалување на казната на Еверон.…