Дома Видео Неверојатна сцена во Бугарија: Лисица „украде“ ракавица од голманот на Лудогорец! 🎥

Неверојатна сцена во Бугарија: Лисица „украде“ ракавица од голманот на Лудогорец! 🎥


Што ќе се случува во последното коло во Серија А, Ла Лига и Лига 1 ↓↓↓Неверојатна сцена се случила во Разград во тренинг-кампот на бугарскиот шампион Лудогорец.

Лисица која се нашла на стадионот му ги „украла“ ракавица на голманот на тимот кој се подготвувал да го одработи тренингот. Според пишувањата на бугарските медиуми лисицата не била запрена и си заминала со ракавицата.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

На никој не му е јасно како Рома во оваа ситуација не доби пенал 🎥

Што ќе се случува во последното коло во Серија А, Ла Лига и Лига 1 ↓↓↓ Севиља вчера ја поб…