Дома Офсајд „Надарена“ новинарка го „испоти“ Павел Недвед (ФОТО)

„Надарена“ новинарка го „испоти“ Павел Недвед (ФОТО)

0

Павел Недвед сите незгодни ситуации со кои се среќаваше во текот на деновите додека беше фудбалер ги решаваше ладнокрвно.

Поранешниот фудбалер на Јувентус, а денес висок функционер во клубот се најде во ситуација која целосно го збуни, барем така изгледа на фотографијата.

Недвед даваше изјава за новинарката која е негова сонародничка, Бара Бардова, а фотографијата од нивната „средба“ е хит на друштвените мрежи.

Бара Бардова на работните обврски во Торино пристигна со длабоко деколте, а според фотографијата која се појави Недвед во текот на интервјуто на сите начини се обидуваше да се воздржи и да не гледа во „атрибутите“ на новинарката.


Следете го Sportski.mk и на


 

View this post on Instagram

 

La fatica di Nedved. #chiamarsibomber #ajax #ajaxjuve #juventus #championsleague #ucl #nedved

A post shared by Chiamarsi Bomber (@chiamarsibomber) on

Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Видете како изгледа резиденцијата на Швајнштајгер и Ивановиќ во Чикаго (видео)

Бастиан Швајнштајгер и неговата сопруга Ана Ивановиќ од 2017 година живеат во САД, поточно…