Дома Видео Надал во необично издание: Се опушти во ноќен клуб 🎥

Надал во необично издание: Се опушти во ноќен клуб 🎥

Рафаел Надал реши да се опушти по напорниот настап на Вимблдон, па беше забележан во еден ноќен клуб во Шпанија, каде што го покажа својот талент за игра.

На социјалните мрежи се појави кратко видео на кое Надал е во друштво на пријатели и ужива во музиката.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Голман од Романија постигна мајсторски гол од слободен удар 🎥

Голманот на романскиот тим Богдан Каука кој го чува голот на второлигашот Брашов постигна …