Дома Луд Спорт Навивач го истетовира ликот на Бранислав Ивановиќ! (фото)

Навивач го истетовира ликот на Бранислав Ивановиќ! (фото)

1

Репрезнтативецот на Србија кој се врати во селекцијата на „Орлите“ после подолга пауза добие еден поинаков вид на поддршка.

Имено, еден навивач на листот на ногата го истетовирал ликот на – Бранислав Ивановиќ!

„Тоа е мој вид на поддршка за играчот кој доживеа голема неправда“, порача навивачот.


Следете го Sportski.mk и на


Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

Еден од најдобрите англиски судии суспендиран поради БИЗАРНО видео од приватниот живот

Еден од најдобрите англиски и европски фудбалски судии, Боби Медли ја заврши својата карие…