Дома Луд Спорт Навивачите ги наместија да се бакнуваат со трансексуалец – погледнете како реагираа (видео)

Навивачите ги наместија да се бакнуваат со трансексуалец – погледнете како реагираа (видео)

0

На панамските навивачи ни на крај памет не им паѓаше дека после бакнежот, од другата страна ќе им проговори длабок машки глас.

Авторите на панамската хумористична емисија Infraganti, кои гледачите од сабота во сабота ги развеселува со разни скечови, се пошегуваа со тамошните фудбалски навивачи подметнувајќи им трансексуално лице за да се бакнуваат.

Веселите мажи ги наговараа на бакнеж со бујната и нашминкана „дама“ сокриена зад големи очила, чиј вистински идентитет се покажуваше откако таа ќе проговореше после бакнувањето.

„Драго ми е, јас сум Карлос“, беше последната реченица на светот која секој од навивачите кои беа дел од местенката ја очекуваше после бакнежот. Но, ниту еден од нив не реагираше лошо или нападно на таа местенка.

A post shared by Infraganti 7/24 (@infraganti13) on

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Повеќе A. V.
Load More In Луд Спорт

Проверете

Вака Тара Ѓоковиќ навива за тато

Иако малата Тара им се роди во септември, Јелена и Новак Ѓоковиќ досега се држеа до непиша…