Дома Луд Спорт Навивачите ги наместија да се бакнуваат со трансексуалец – погледнете како реагираа (видео)

Навивачите ги наместија да се бакнуваат со трансексуалец – погледнете како реагираа (видео)

0

На панамските навивачи ни на крај памет не им паѓаше дека после бакнежот, од другата страна ќе им проговори длабок машки глас.

Авторите на панамската хумористична емисија Infraganti, кои гледачите од сабота во сабота ги развеселува со разни скечови, се пошегуваа со тамошните фудбалски навивачи подметнувајќи им трансексуално лице за да се бакнуваат.

Веселите мажи ги наговараа на бакнеж со бујната и нашминкана „дама“ сокриена зад големи очила, чиј вистински идентитет се покажуваше откако таа ќе проговореше после бакнувањето.

„Драго ми е, јас сум Карлос“, беше последната реченица на светот која секој од навивачите кои беа дел од местенката ја очекуваше после бакнежот. Но, ниту еден од нив не реагираше лошо или нападно на таа местенка.


Следете го Sportski.mk и на


A post shared by Infraganti 7/24 (@infraganti13) on

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

Кејн е мајстор и во „Фортнајт“, на предизвикот од Деле Али одговори – хируршки прецизно! (ВИДЕО)

Капитенот на англиската фудбалска репрезентација и прв стрелец на Тотенхем Хари Кејн е гол…