Дома Луд Спорт Михајловиќ дозна дека ќе стане дедо, па се расплака🎥

Михајловиќ дозна дека ќе стане дедо, па се расплака🎥

Синиша Михајловиќ има пет деца од бракот со Аријана, а сега дозна дека неговата ќерка Вирџинија е бремена.

Веста дека ќе стане дедо емотивно го погоди Михајловиќ, кој не можеше да ги запре солзите.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

Спортска трагедија: Почина млад мотоциклист после пад од мотор

19 годишниот Мото 3 возач Џејсон Дупаские им подлегна на повредите и почина по синоќешниот…