Дома Луд Спорт Меси објави видео од својата сопруга кое веднаш стана ХИТ🎥

Меси објави видео од својата сопруга кое веднаш стана ХИТ🎥

Лионел Меси денес допатува во Барселона, но има одмор уште неколку дека кој ќе го помине на Ибица.

Аргентинецот се најде во центарот на вниманието откако објави неколку видеа од теретана.

Меси ја снимаше својата сопруга Антонела додека тренира од „незгоден агол“, па видеото веднаш стана хит на социјалните мрежи.

Аргентинецот набрзо го избриша видеото од својот Инстаграм, но веќе беше доцна.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

Холифилд се врати во рингот и се посрамоти🎥

Поранешниот боксерски шампион Ивандер Холифилд после 10 години се врати во рингот и беше н…