Дома Офсајд Мегваер тешко го задржуваше фокусот покрај бујните облини на новинарката

Мегваер тешко го задржуваше фокусот покрај бујните облини на новинарката


Македонија - Малта: Ни треба победа и тоа не каква било, туку газење треба!↓↓↓Стоперот на Манчестер Јунајтед Хари Мегваер се најде во прилично непријатна ситуација.

После натпреварот против Евертон на „Гудисон Парк“ каде што овие тимови ремизираа 1:1 Мегваер даваше изјава, а за негова (не)среќа на другата страна беше згодната Ема Џонс.

Дефанзивецот на Манчестер Јунајтед тешко можеше да се фокусира на интервјуто поради бујните облини на Џонс.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Гринвуд сега чека бебе од девојката која ја тепаше?

Македонија - Малта: Ни треба победа и тоа не каква било, туку газење треба!↓↓↓ Додека фудб…