Дома Луд Спорт „Луда“ атмосфера во автобусот од Приштина до Скопје ?

„Луда“ атмосфера во автобусот од Приштина до Скопје ?

Македонската фудбалската репрезентација рано утринава пристигна во Скопје, откако поради густата магла наместо на скопскиот аеродром авионот со кој патуваа слета во Приштина.

Потоа патувањето продолжи со автобус, а на македонско-косовската граница ги пречека премиерот Зоран Заев.

Во автобусот беше еуфорично и се славеше со песна…Погледнете!

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

Поранешната ѕвезда на Реал Мадрид прогласи банкрот

Кога во 2007 година тогаш 20-годишниот холандски фудбалер Ројсон Дренте потпиша за Реал Ма…