Дома Фудбал Англија Лудак: Бугарски фан го истетовира грбот на Јунајтед на чело (ФОТО)

Лудак: Бугарски фан го истетовира грбот на Јунајтед на чело (ФОТО)

Манчестер Јунајтед од кога замина Сер Алекс Фергусон не може да се пофали со некој големи успеси.

Меѓутоа секако дека клубот и понатаму има армија навивачи ширум светот, а некои од нив се навистина луди. Доказ за тоа Бугаринот Здравко Левиџов кој грбот на Јунајтед го истетовира на чело.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Англија

Проверете

Марсело покажа како изгледа неговото тело по изолацијата (ФОТО)

Mногу фудбалери ја искористија домашната изолација за да работат на нивната физичка форма.…