Дома Офсајд Линдзи Вон позгодна од било кога – им го „сервираше“ задникот на фановите! (ВИДЕО)

Линдзи Вон позгодна од било кога – им го „сервираше“ задникот на фановите! (ВИДЕО)

Поранешната шампионка во скијање, Линдзи Вон не пропушта можност да ги израдува своите фанови на социјалните мрежи, па редовно објавува провокативни фотографии. Во најновата објава на Инстаграм таа реши да го „пецне“ и еден од најдобрите пливачи во историјата, Мајкл Фелпс.

Линдзи објави видео на кое се наоѓа заедно со своето куче и со истото скока во базен, но дефинитивно припадниците на посилниот пол гледаа само во нејзиниот задник.

„Се вративме на подготовки и тренинзи за Олимписките игри. Веднаш може да забележите напредок, нека внимава Мајкл Фелпс“, напиша Вон на Инстаграм.

View this post on Instagram

Sunsets and wet dogs. My favorite

A post shared by L I N D S E Y • V O N N (@lindseyvonn) on

.
Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Ѕвездата на Тотенхем во врска со 20 годишната ќерка на Гвардиола 📸

Таблоидот „Сан“ освен тоа што ги следи случувањата на фудбалските терени многу често се за…