Дома Луд Спорт Летен хит: Виери со уште двајца поранешни репрезнативци направи супер песна (ВИДЕО)

Летен хит: Виери со уште двајца поранешни репрезнативци направи супер песна (ВИДЕО)

На повозрасните љубители на фудбалот имињата Виери, Вентола и Адани им се добро познати.

Оваа славна тројка италијански репрезентативци сега направи интересна летна песна со наслов „Уна вита да бомбер“ (Животот на еден напаѓач). Песната звучи навистина интересно и веќе има над еден милион прегледи.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

Бокс меч во Интер: Лаутаро и Конте ги одмерија силите🎥

Интер пред две недели ја освои шампионската титула во Италија, па сега е исклучително заба…