Дома Видео Левандовски шутираше, настрада телефонот на момчето кое собира топки 🎥

Левандовски шутираше, настрада телефонот на момчето кое собира топки 🎥

Роберт Левандовски се подготвува со својата репрезентација за настапот на Европското првенство.

Сега се појави едно интересно виде од тренингот на Полска на кое Левандовски шутираше кон голот и погоди право во телефонот на едно момче кое ги снимаше навивачите.

Интересно е што ја има целата снимка – погледнете.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Убавината на ЕП: Украински фанови пеат: Македонија, Македонија!🎥

Македонската фаланга беше вистинска атракција во Букурешт на првите два меча од Европскот …