Дома Фудбал Останато Левандовски со сопругата блескаше во Париз (ФОТО)

Левандовски со сопругата блескаше во Париз (ФОТО)

Иако полскиот фудбалер блескаше во Париз сепак поголемо внимание привлече неговата поубава половина.

Напаѓачот на Баерн е меѓу 10. Номинирани за Златна топка, а во Париз пристигна во друштво на неговата сопруга Ана. Според некои шпекулации Левандовски завршил зад Меси и Ван Дајк, а во најлош случај се предвидува петта позиција за полскиот голгетер.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останато

Проверете

Марсело покажа како изгледа неговото тело по изолацијата (ФОТО)

Mногу фудбалери ја искористија домашната изолација за да работат на нивната физичка форма.…