Дома Офсајд Која е русокосата која го „украде шоуто“ на Меси на претставувањето?

Која е русокосата која го „украде шоуто“ на Меси на претставувањето?

Промоцијата на Лионел Меси во Интер Мајами предизвика големо внимание ширум светот, а посебно во МЛС лигата каде што навивачите се возбудени што ќе го гледаат Аргентинецот.

Меси на претставувањето се појави во придружба на семејството, а тука беа и челните луѓе на Интер Мајами, вклучувајќи го и Дејвид Бекам. Посебно внимание привлече русокосата Кејлин Кајл која го „украде шоуто“ во текот на церемонијата.


ТОП викенд: Битка за Манчестер и две дербија во Италија! ↓↓↓


Во прашање е поранешна канадска фудбалерка која во овој момент работи како новинарка на Интер Мајами, судејќи по фотографиите и снимките, оставила впечаток кај Меси.

Кајлин има 40 години, а во 2012 година со репрезентацијата на Канада освои злато на Олимписките игри. Во брак е со поранешниот фудбалер, Харис Хитон со кого има две деца.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Запознајте најубавата хрватска одбојкарка: Мами воздишки со „жешки“ фотографии

Хрватската одбојкарка Барбара Дапиќ важи за една од најубавите спортистки во регионот и не…