Дома Фудбал Останато Кејлор Навас драстично го промени својот имиџ (ФОТО)

Кејлор Навас драстично го промени својот имиџ (ФОТО)

Голманот на ПСЖ Кејлор Навас се одлучил за драстична промена на имиџот.

Навас фудбалската јавност првпат после подолго време можеше да го види во неделата кога неговиот ПСЖ кај Ле Авр.

Во таа прилика тој го презентираше новиот имиџ. Костариканецот ја промени бојата на косата, па веројатно многумина не го препознаа.

Ќе потсетиме ПСЖ во овој натпревар победи со огромни 9:0.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останато

Проверете

Тухел ни крив ни должен стана предмет на исмејување на социјалните мрежи

Тренерот на ПСЖ, Томас Тухел се повреди пред неколку дена. Покрај сите проблеми што ги сна…