Дома Останати Импресивно: Погледнете како изгледа лицето на Кабиб после неговите 12 УФЦ борби

Импресивно: Погледнете како изгледа лицето на Кабиб после неговите 12 УФЦ борби

Уште еден доказ за доминацијата на Кабиб Нурмагомедов над конкуренцијата е тоа како изгледа тој после секоја од неговите борби.

На социјалните мрежи се појави фотографија од неговиот изглед после последните 12 борби во УФЦ. Кога ќе го погледнете неговото лице тоа не изгледа како Кабиб да имал борба во УФЦ.

Мајкл Џонсон, Едсон Барбоса, Глеисон Тибау, Ал Јакинта, Конор Мекгрегор, Дастин Пориер…Се редеа – еве како изгледаше Кабиб после секоја борба.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останати

Проверете

Кинески атлетичар истрча маратон од 66 километри низ неговиот дом (ВИДЕО)

Кинескиот атлетичар Пан Шанцу се реши на интересен подвиг. Шанцу во неговиот дом истрчал 6…