Дома Офсајд Заборавете ја Лариса, оваа атрактивна Перуанка е хит на Копа Америка (фото)

Заборавете ја Лариса, оваа атрактивна Перуанка е хит на Копа Америка (фото)

0

Копа Америка е одлична можност за промоција на латино-американските девојки, а тоа најдобро го знае атрактивната Лариса Рикелме.

Девојката од Парагвај беше хит на Мундијалот во 2010 година, сега се појави, со желба уште еднаш да го освои срцето на фановите.

Сепак, како конкуренција, се појави и една атрактивна старлета од Перу, од која фото-репортерите не можеа да ги тргнат погледите во Бразил, и беше апсолутен хит на мечот Перу и Боливија.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Ако овие две „тенисерки“ закажат меч тој сигурно не би сакале да го пропуштите (ВИДЕО)

Овие денови главна тема во спортскиот свет е Вимблдон, а на таа тема на друштвените мрежи …