Дома Луд Спорт Жешко видео: Во Лас Вегас одржана борба од соништата!

Жешко видео: Во Лас Вегас одржана борба од соништата!

0

Луѓето станаа големи фанови на ММА борбите, а кој друг ако не Лас Вегас не го измени тоа и не го направи да изгледа уште посимпатично.

Вусшност 16 девојки облечени само во долна облека влегоја во рингот и започна борба. Оваа манифестација се одржува во Лас Вегас и е насловена под името „Сон на летната ноќ“.

Коментари
loading...
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

Серхио Рамос „рипна во тавче“: Осум години постарата Пилар кажа ДА

Еден од најславните парови во светот на фудбалот Серхио Рамос и Пилар Рубио решија да стап…