Дома Луд Спорт Жените ова го чекаа: Кристиано Роналдо повторно само по гаќи! (фото)

Жените ова го чекаа: Кристиано Роналдо повторно само по гаќи! (фото)

0

Ѕвездата на Реал Мадрид, Кристано Роналдо сопственик е на веројатно најубавото тело во светот на фудбалот.

Всушност тоа и му помага да постигне извонредни резултати на теренот, но и му обезбедува вон фудбалски договори.


Следете го Sportski.mk и на


Роналдо неодамна ја претстави својата најнова колекција на долен веш која се вика едноставно Кристиано Роналдо.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

Тикети од кои боли глава: Го погодиле невозможното во ЛШ (фото)

Лигата на шампиони е едно од највозбудливите натпреварувања и за љубителите на обложувањет…