Дома Фудбал Останато Еве што прави Халанд додека се игра Европското првенство 🎥

Еве што прави Халанд додека се игра Европското првенство 🎥

Норвешка не се пласираше на Европското првенство, па така Ерлинг Халанд овој период го користи за да ги „наполни батериите“ за новата сезона.

Ако судиме според објавените снимки на осцијалните мрежи Халанд не тагува премногу што не игра на првенството.


Шанса да станеш YouTuber! Приклучи се! ↓↓↓


Во овој период тој ужива во Марбеља во Шпанија каде што се забавува со своите пријатели. Покрај Марбеља, Норвежанецот претходно беше забележан и на јахта во Капри, Сен Тропе и Монако.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останато

Проверете

Лапорта: Сега конечно сме во ситуација да делуваме на трансфер пазарот

Претседателот на Барселона, Жоан Лапорта рече дека во Ханси Флик ја гледа вистинската личн…