Дома Фудбал Гризман не се прослави на првиот тренинг во Барселона (ВИДЕО)

Гризман не се прослави на првиот тренинг во Барселона (ВИДЕО)

0

Денес Антоан Гризман го имаше првиот тренинг во Барселона.

И на првиот тренинг со новите соиграчи баш и не се прослави. Камерите кои беа присутни на тренингот забележаа како на два пати му беше протната топката низ нозе или како што е популарно во фудбалскиот свет си доби „мрежички“.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Фудбал

Проверете

Азар им одговори на оние кои тврдат дека е дебел (ВИДЕО)

Белгиецот Еден Азар кој ова лето пристигна во Реал не можеше да дебитира во Ла Лига поради…