Дома Фудбал Англија Го открива ли оваа фотографија новиот клуб на Нико Ковач?

Го открива ли оваа фотографија новиот клуб на Нико Ковач?

Поранешниот тренер на Баерн денес дојде на натпреварот во Ливерпул.

Ковач е фотографиран пред „Гудисон Парк“ каде што денес се сретнаа Евертон и Челзи.

По оваа фотографија веднаш на големо започна да се пишува дека Ковач ќе биде новиот менаџер на Евертон по отказот на Маркос Силва.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Англија

Проверете

Заборавете на Игуаин: Видете каков стомак пуштил Нејмар (видео)

Нејмар веќе некое време не е на фудбалскиот терен затоа што Франција реши да ја заврши сез…